המומחיות שלי

במסגרת עבודתי אני פוגשת הורים ב- 4 מסגרות:

  • ייעוץ פרטני בקליניקה
  • ייעוץ פרטני בסקייפ או בטלפון
  • קבוצות הורים
  • הרצאות
  • ייעוץ באינטרנט

ייעוץ פרטני
הורות היא חוויה ייחודית, משמחת, מרגשת, ממלאה ומעצימה. יחד עם זאת, הורות היא גם המקצוע המאתגר והסיזיפי ביותר שקיים: ללא חופשות, בלי ימי מחלה, 24 שעות בלופ, 7 ימים בשבוע ואין אפשרות להתמחות בו לפני… למעשה אנחנו אמורים ללמוד איך להיות הורים "תוך כדי תנועה" בתנאים מגבילים של מחסור אדיר בשעות שינה והצפה של רגשות. לאורך הדרך עולות שאלות, מתעוררים קשיים, התלבטויות, ולא פעם עולה המשאלה הכל כך אנושית שמישהו מיומן, מקצועי ומנוסה יבוא ו"יעשה סדר בעניינים". אני מזמינה אתכם להכיר גישה חדשה ומרתקת, להורות קלה ומהנה הרבה יותר!

בקליניקה במפגשי הייעוץ פרטניים אצלי בקליניקה אני פוגשת רק את ההורים מתוך שאני מאמינה שאתם הם אלה היכולים לחולל את השינוי במשפחה בדרך הטובה ביותר. במהלך המפגשים תחשפו לידע חדש ומעמיק בכל הנוגע לילדיכם, לשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים ולצרכיהם המשתנים, כמו גם להמון כלים יצירתיים ואפקטיביים שתוכלו לשלבם בעשייה היום-יומית שלכם החל מהמפגש הראשון שלנו. וכל אלה יישארו אתכם, לשימושכם המיטבי, גם בהמשך הדרך, כשיצוצו אתגרים חדשים. 

בסקייפ או בטלפון אם אתם גרים רחוק, או בחו"ל, אם קשה לכם לצאת מהבית מסיבות כאלה ואחרות (קשיי ניידות, לו"ז צפוף, מתקשים להשיג בייביסיטר או סתם לא בא לכם להיכנס למכונית, להיתקע בפקקים, לחפש חנייה…), האפשרות הזו היא בדיוק בשבילכם! מפגשים בסקייפ ובטלפון אפקטיביים בדיוק כמו מפגשים בקליניקה. מניסיון. ניתן לקיים מפגש ראשון בקליניקה ולאחריו לעבור להמשך תהליך בסקייפ או בטלפון.

קבוצות הורים
מפגש הקבוצתי מזמן יחדיו הורים לילדים בגילאים דומים המתמודדים, באופן טבעי, עם סוגיות דומות. בקבוצה מקבלים המשתתפים, דרך החברים האחרים, פרופורציות לקשיים שהם חווים בבית ולומדים זה מזה איך להתמודד בדרך הטובה והמתאימה להם ביותר. הקבוצה היא מקור לליווי, תמיכה ועבודה פורייה משותפת. ריבוי הסגנונות מעשיר ומעמיק את הדיון ואת תוצאותיו. במהלך רצף של מספר מפגשים אחת לשבוע (הקבועים מראש), תקבלו גוף ידע עצום בכל הקשור לילדיכם, תפיסת עולמם וצרכיהם, כמו גם כלים יצירתיים ואפקטיביים שתוכלו לשלבם בעשייה היום-יומית שלכם החל מהמפגש הראשון.

הרצאות
מגוון רחב של הרצאות בנושאים רלוונטיים ומרתקים המעסיקים הורים בשלבים השונים של חיי המשפחה. ההרצאות הן "בגובה העיניים", בהשתתפות הקהל, משלבות ידע תיאורטי רחב והומור, מעשירות ומציידות את המשתתפים בכלים יעילים לשימוש יום-יומי. משך נקבע ע"י המזמין ועפ"י הצורך (שעה וחצי עד 3 שעות). יש אפשרות לשלב בהרצאה מצגת, סרטים, פרסומות, תרגילים חווייתיים ועבודה על סוגיות שהמשתתפים מעלים, בהתאם לצורך, למטרת המפגש ולקהל היעד.

פורום הורים
פורום ההורים אותו אני מנהלת הוא של מכללת הורים ראשל"צ. הפורום פתוח לכל, 24 שעות- 7 ימים בשבוע , ללא תשלום וללא צורך בהרשמה מוקדמת. בפורום אתם מקבלים ייעוץ קשוב מפורט ומקצועי, המתקיים כשיחה מתמשכת (בניגוד ל"שאלה-תשובה") עד לפתרון הסוגיה לשביעות רצונכם. הנכם מוזמנים!


         

לייעוץ וקביעת פגישה

054-4313245

קשה לכם להגיע לפגישת ייעוץ?


פגישות בסקייפ ובטלפון!

הטור שלי ב- Ynet הורים

לשאלות

לשאלות מכל סוג - אתם מוזמנים לפנות לפורום הורים

הרשמה לניוזלטר

לקבלת עידכונים וטיפים


דואר אלקטרוני:

קטגוריות